Plepam.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

diskusijų forumas.


You are not connected. Please login or register

Aukštakulniai.Taip ar ne?

+5
heilius
monČ'ė. D*
Purple
Varliuke @
Ramš'ius
9 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Aukštakulniai.Taip ar ne? Pir. 12 15, 2008 8:09 am

Ramš'ius

Ramš'ius
Adminė*~

Taip ar ne?;D

https://plepam.forumlt.com

2Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Pir. 12 15, 2008 3:52 pm

Varliuke @

Varliuke @
Adminė*~

Na priklauso nuo jų aukštumo ;D
Jeigu ten jau dydis nežmoniškas tai ne, o jeigu gražūs batai normalus kulnas tai kodėlgi ne. ;]
Bet pati dar nenešioju, nebent tokius neaukštus ;p

3Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Pir. 12 15, 2008 3:59 pm

Ramš'ius

Ramš'ius
Adminė*~

šiaip gražu, bet nenešioju.
nebent trumpučiai su nedideliu kulnu.;p

https://plepam.forumlt.com

4Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Pir. 12 15, 2008 9:23 pm

Purple

Purple

Aš nešioju su nediduku kulniuku.Smile
Nes ant didelių nepaeinu Very Happy

5Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Antr. 12 16, 2008 4:54 pm

monČ'ė. D*

monČ'ė. D*

Niekadąą..! monČ'ė prieš nemėgstu.. kaip sakau visiem ir visada 'kai būsių mama irgi su skūlais vaikščiosiu.' x'D

6Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Antr. 12 16, 2008 5:02 pm

heilius

heilius

Man tai grazu kai nera per aukstas kulnas, o seip tai dar pati nenesioju :}

7Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Tr. 12 17, 2008 5:35 pm

Grafkė

Grafkė
Adminė*~

Aukšti kulnai nepatinka,o jeigu trumpučiai tai nieko tokio Rolling Eyes

8Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Kv. 12 18, 2008 4:29 pm

Ashlee.*!~

Ashlee.*!~

Maziukaj nieko. bet jaigu aukstakulniai iki apsiwemimo nemegstu ;D

9Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Kv. 12 18, 2008 5:42 pm

Puta ..!~

Puta ..!~

Nouh nouh nouh Crying or Very sad
Niekada ...Man nuo jų vemt verčia x D

10Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Kv. 12 18, 2008 9:56 pm

Varliuke @

Varliuke @
Adminė*~

Aš prisimenu kai filmavime puse dienos reikejo ant aukštų jau labai kulnų stovėt ir vėliau šokt. Krč, pavargo kojos normlaej ;D

11Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Sk. 12 21, 2008 8:51 am

monČ'ė. D*

monČ'ė. D*

Nęę nė už ką niekada nesiskirsiu su schoolais.! Su jais iki grabo lentos 4ever and never.x D**

12Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Antr. 12 30, 2008 4:22 pm

heilius

heilius

niekada nesakyk niekada ;p ziurim monČ'ius jau fotkese ant kablu stovi ;Dp

13Aukštakulniai.Taip ar ne? Empty Re: Aukštakulniai.Taip ar ne? Pen. 02 06, 2009 1:51 pm

Šarlotė_*

Šarlotė_*

Neši0ju.iš pradžių nepatogu,bet vėliau visai nk.

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Similar topics

-

» Sijonas.Taip ar ne?

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume